Dzisiaj jest: 22.4.2024, imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji

IMPORT OGŁOSZEŃ

Integracje i import ofert z programów

Serwis ogłoszeń oGratis.pl umożliwia swoim klientom automatyczną publikację ogłoszeń, dzięki wyjątkowemu oprogramowaniu dla firm - ASARI.
Jest to narzędzie, które rozumie, jak działa biuro nieruchomości.
Tworzyli je nie tylko programiści, którzy od 1998 roku budują oprogramowanie dla rynku nieruchomości, ale także specjaliści z branży, pośrednicy, zarządcy i deweloperzy.
Tylko taki zespół jest w stanie zapewnić rozwiązania, które będą odpowiedzią na potrzeby rynku.
ASARI CRM to program dla biur nieruchomości, który jest jednym z najchętniej wybieranych przez pośredników nieruchomości. Wyróżnia go najszybszy automatyczny eksport ogłoszeń na portale, zintegrowana strona dla biur nieruchomości działająca pod systemem WordPress oraz dostęp do największego w Polsce systemu MLS. W systemie ASARI znajdziesz również narzędzia wspierające sprzedaż, zarządzanie bazą ofert i klientów, zdalne kierowanie pracą agentów w terenie oraz możliwość automatyzacji procesów i komunikacji. To w połączenie z możliwością dostosowania systemu CRM do swoich potrzeb i narzędziami analitycznych jest wszystkim, czego potrzebujesz, prowadząc biuro nieruchomości. Przetestuj program ASARI CRM za darmo. Wejdź na asaricrm.com i dowiedz się więcej.


Od 1 stycznia 2019 roku, udostępniliśmy możliwość importu ofert z programu Asari. Dla firm korzystających już z oprogramowania ASARI do rozpoczęcia eksportu ofert wystarczy tylko:

1. założyć konto na portalu oGratis.pl
2. wprowadzić dane firmy przy zakładaniu konta
3. założyć wizytówkę firmy w katalogu firm
4. skontaktować się z nami w celu przydzielenia loginu i hasła potrzebnego do wpisania w aplikacji ASARI. Nie pobieramy opłat za publikację ogłoszeń. Zapraszamy do uruchomienia eksportu z aplikacji ASARI.


Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.