Dzisiaj jest: 18.5.2024, imieniny: Alicji, Edwina, Eryka

Cennik

Jeżeli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, wpis firmy czy ofertę promocyjną z możliwością dołączenia zdjęcia, możesz tego dokonać w serwisie oGratis.pl całkowicie BEZPŁATNIE.
 


Cennik ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w sposób następujący:


Wpis Premium - 2.00zł - wyróżniony niebieską ramką, oraz prezentowany zawsze na początku listy kategorii.

Wpis Premium Plus - 2.50zł - prezentowany na stronie głównej serwisu oGratis.pl oraz wyróżniony niebieską ramką, oraz prezentowany zawsze na początku listy kategorii.

Ogłoszenie WYRÓŻNIONE - 2.00zł - ogłoszenie wyświetlane jest na szarym tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii i podkategorii w której zostało dodane,


Podbijanie ogłoszeń PREMIUM PLUSPodbicie ogłoszenia na liście kategorii (3 punkty - 1.50zł)(6 punktów - 2.00zł) w zależności od zakupionych punktów. Sortowanie ogłoszeń PREMIUM PLUS odbywa się, podbite (na samej górze w ogłoszenie które ma najwięcej punktów) w dalszej kolejności po dacie dodania.
 


Cennik rozszerzonych wpisów firmy prezentuje się w sposób następujący:


Wpis Premium - 2.00zł - pełna informacja o firmie, opis oraz produkty, pełne dane kontaktowe jak i prezentacja oferty w postaci zdjęć. Wpis taki otrzymuje podstronę w serwisie. Prezentowany jest w wyróżnionej niebieskiej ramce i zawsze na górze wyników z listy kategorii w której został dodany.
Wpis Premium Plus - 3.00zł - wizytówka firmy prezentowana w subdomenie serwisu nazwafirmy.ogratis.pl pełna informacja o firmie, opis oraz produkty, pełne dane kontaktowe, galeria zdjęć. Prezentowany jest w wyróżnionej niebieskiej ramce i zawsze na górze wyników z listy kategorii w której został dodany.
 


Oferty Promocyjne


Top Oferta - 6.00zł - oferta prezentowana na stronie głównej podstrony "Oferty Firm" oraz wyróżniona niebieską ramką i prezentowana zawsze na początku listy kategorii w której została dodana.
 


Jak zapłacić za ogłoszenie?


Serwis oGratis.pl umożliwia wygodne i szybkie płatności online. 

Serwis oGratis.pl zastrzega możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego cennika.

Płatności  obsługuje serwis tPay.com, PayPal.com oraz przelew bankowy. Wszelkie zastrzeżenia i reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy składać do firmy tPay.com, PayPal.com. Regulamin usług płatności online znajduje się tutaj: Regulamin usługi

 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.