Dzisiaj jest: 27.4.2024, imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty
Ogłoszenie:

ogłoszenie o pracę Manager ds. sieci handlowych

Polski producent zdrowej i ekologicznej żywności w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko :

Key Account Manager ds. sieci handlowych

Miejsce pracy : Kraków
Region: cała Polska

Zakres obowiązków
  • Rozwój sprzedaży produktów w sieciach handlowych
  • Budowanie długofalowych relacji i aktywne pozyskiwanie partnerów handlowych
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych i strategicznych firmy
  • Przygotowywanie raportów, analiz i prezentacja efektów pracy
  • Kontrola wykonania budżetów sprzedaży i promocji
  • Budowanie wizerunku firmy i produktów zgodnie ze strategią
  • Efektywne wykorzystanie doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą

Oczekiwania:
  • Doświadczenie w sprzedaży w obszarze FMCG – min. 2-3 lata (branża przetworów owocowo-warzywnych będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu sieci handlowych i ich obsługi
  • Znajomość mechanizmów promocji w sieciach handlowych
    Znajomość rynku detalicznego w Polsce
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność diagnozowania problemów i znajdowania rozwiązań
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne, analityczne i organizacyjne
  • Samodzielność, zaangażowanie, wysoka samodyscyplina pracy, sumienność, realizacja zadań
    w wyznaczonym terminie
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat B.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie ( możliwość własnej działalności gospodarczej)
  • Pracę pełną wyzwań oraz możliwość wykazania się inicjatywą
  • Pracę ze zdrowymi produktami
  • Możliwość rozwoju
  • Możliwość realnego wpływania na rozwój firmy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość udziału w pakietach Benefit i prywatnej opieki medycznej
  • Szkolenia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Informujemy, że Administratorem danych jest GWG sp. z o.o. sp. k.  Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: biuro@bioone.bio

Prosimy o dopisanie w CV następujących klauzuli :   „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez GWG Sp. z o.o. sp. k. w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko „Key Account Manager ds. sieci handlowych.”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez GWG Sp. z o.o. sp. k., na potrzeby kolejnych rekrutacji, ale nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy.”

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
GWG
ul. Trybuny Ludów 15, 30-660 Kraków, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)