Dzisiaj jest: 22.2.2019, imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
Ogłoszenie:

Torby papierowe reklamowe tylko od Ecosac.pl

numer ogłoszenia: 15019 dodano: 2018.06.13 ważne do: 2018.08.12 wyświetleń: 77
Szczegóły ogłoszenia:
Już dziś zainwestuj w torby papierowe reklamowe! Dzięki wyjątkowej ofercie firmy Ecosac, będziesz miał możliwość zareklamowania swojej działalności w nieszablonowy sposób – za pomocą niezwykle wytrzymałych i bardzo estetycznych toreb, do stworzenia których, wykorzystywano jedynie przyjazne dla środowiska materiały. Oferta sklepu internetowego Ecosac, da Ci możliwość szerokiego wyboru, spośród gotowych już projektów torebek. Między innymi, w ofercie znajdziesz:

- torby papierowe w rozmiarach od xs (18x8x21) do rozmiarów xl (54x14x44);
- wytrzymałe torby kateringowe;
- specjalne torebki na wino;
- dodatki do torebek np. uchwyty lub uszy.

Oprócz tego, Ecosac daje swoim klientom możliwość zaprojektowania toreb, według własnego projektu. Spersonalizowane torby będą świetną reklamą dla każdego przedsiębiorcy, chcącego zainwestować w dodatkową, estetyczną reklamę. Już dziś zapoznaj się z tym niezwykłym producentem toreb papierowych i zajrzyj na https://ecosac.pl/aktualnosci/torby-papierowe-reklamowe-i-ich-rola-w-ksztaltowaniu-wizerunku-marki aby dowiedzieć się więcej, o sposobie wykorzystywania produktów Ecosac w reklamie.
Kontakt
Ecosac
Katowice, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.