Dzisiaj jest: 28.9.2024, imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
Ogłoszenie:

Pakowanie Mięsa Drobiowego- praca od zaraz

Szczegóły ogłoszenia:
Holandia- Produkcja i Pakowanie Mięsa Drobiowego
Szukamy osób do pracy przy produkcji i pakowaniu mięsa drobiowego w Holandii. Jeśli masz doświadczenie w branży spożywczej, to idealna oferta dla Ciebie!
Zakres obowiązków:
  • pakowanie i sortowanie mięsa
  • kontrola jakości mięsa
  • dla osób z doświadczeniem praca z nożem, obsługa wózka widłowego lub obsługa maszyn
Oferujemy:
  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie.
  • Zakwaterowanie i transport do pracy.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Opiekę koordynatora na miejscu.
Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu:
Kamila  + 48 570 901 414
Dominika  + 48 570 901 033
Posiadamy również inne oferty pracy zadzwoń i zapytaj o nowe oferty pracy w Holandii lub Niemczech!
Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450
Częstochowa, Gminna 131

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver
ul. Gminna 131, 42-200 Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)