Dzisiaj jest: 28.9.2024, imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
Ogłoszenie:

Operator linii produkcyjnych i maszyn - Nuth

Zakład w Nuth zajmujący się produkcji i pakowaniem wysokiej jakości wyrobów mięsnych, poszukuje operatorów linii produkcyjnych i maszyn.

Praca na 2 zmiany: 06:00-14:30 / 14:30-23:00

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie jedną z 7 linii produkcyjnych.
  • Budowa, przebudowa oraz ustawienie linii.
  • Przygotowanie produktów i materiałów opakowaniowych, przetwarzanie ich zgodnie z procedurami.
  • Dbanie o porządek, higienę i bezpieczeństwo pracy.
  • Współpraca z zespołami wysyłki, pakowania i etykietowania.

Wymagania:
  •  Dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego.
  • Prawo jazdy – warunek konieczny.
  • Doświadczenie
  • Aktualne CV w języku angielskim

Wynagrodzenie: od €14,36 do €17,91 brutto/h w zależności od doświadczenia.
Kontakt:
Kamila +48 570 901 414
Dominika +48 570 901 033

Czekamy na Ciebie!
Klaver (KRAZ 18450)
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00.

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver
ul. Gminna 131, 42-200 Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)