Dzisiaj jest: 18.10.2024, imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza
Ogłoszenie:

KlaverTeam- Kierowca C+E z kodem 95- Holandia

Jesteś doświadczonym kierowcą C+E? Chcesz zarobić fajną kasę w Holandii? Dołącz do naszej ekipy!

Lokalizacja: Holandia
Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Kod 95
  • Minimum 2 lata doświadczenia jako kierowca - będziesz w tym najlepszy
  • Znajomość języka angielskiego - aby dogadywać się z międzynarodowym zespołem
Obowiązki:
  • Przewożenie towarów między magazynami
  • Praca na trasach lokalnych Benelux’u
  • Praca zmianowa

Pracodawca oferuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w międzynarodowej renomowanej firmie
  • nowoczesną flotę
  • zakwaterowanie

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotowy do podjęcia stałej pracy, skontaktuj się z nami!

Kontakt:
Dominika +48 570 901 033
Kamila +48 570 901 414

Czekamy na Ciebie!
Klaver (KRAZ 18450)
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver
ul. Al. N.M.P 28/21, 42-200 Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)