Dzisiaj jest: 8.9.2024, imieniny: Czcibora, Marii, Serafiny

KlaverTeam-Konserwator Maszyn, Elektryk Przemysłowy-Praca w Belgii

Hej! Masz doświadczenie w konserwacji maszyn i elektryce? Znasz angielski i masz prawo jazdy? Dołącz do naszej ekipy w Riemst, Belgia!
Lokalizacja: Riemst, Belgia
Co oferujemy?
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – świetna kasa!
  • Dodatki zmianowe – za pracę w różnych godzinach
Twoje zadania:
  • Konserwacja i naprawa maszyn – będziesz trzymać sprzęt w formie
  • Instalacja, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych w maszynach produkcyjnych – to Twój teren
  • Instalowanie przewodów i systemów elektrycznych – będziesz w tym najlepszy
  • Praca z dużymi maszynami i wykrywanie usterek w sterownikach PLC – to dla Ciebie bułka z masłem
Czego potrzebujesz?
  • Dyplom w dziedzinie elektroniki
  • Doświadczenie jako elektryk i z dużymi maszynami
  • Dobra znajomość systemów elektrycznych i technik instalacyjnych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego –aby dogadywać się z międzynarodowym zespołem, mile widziane niderlandzki lub niemiecki
  • Zero alkoholu i dużych imprez w niedzielę – musisz być w pełni sprawny na poniedziałkową zmianę!
Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku, 8:00 - 16:00
Zainteresowany? Czekamy na Ciebie! Dzwoń!
Kamila: +48 570 901 414
Dominika: +48 570 901 033
Izabela: +48 570 901 913

Pracujemy od poniedziałku do piątku, 8:00 - 16:00!
Klaver sp. z o.o. (KRAZ 18450)
Nie czekaj, aplikuj teraz i rozpocznij swoją przygodę w Belgii z Klaver!

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver
ul. Al. N.M.P 28/21, 42-200 Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)