Dzisiaj jest: 8.9.2024, imieniny: Czcibora, Marii, Serafiny
Ogłoszenie:

Holandia - uprawa sadzonek od zaraz

Szczegóły ogłoszenia:
Wymagania:
  • Język: Angielski, niemiecki lub holenderski (komunikatywny)
  • Wykształcenie: Średnie
  • Prawo jazdy: Mile widziane, ale nie wymagane
Obowiązki:
  • dbanie o sadzonki, podlewanie, rozpoznawanie chorób
  • prace naprawcze (opcjonalnie)
  • praca w kilkuosobowym zespole
Warunki:
  • Kontrakt: 3 miesiące (z możliwością przedłużenia)
  • Zakwaterowanie: Na początku zapewnione, potem pomoc w znalezieniu własnego
Rekrutacja:
  • CV: w języku angielskim, niemieckim lub holenderskim
  • Rozmowa telefoniczna i video

Zainteresowani?  Wyślij CV na [work@klaverteam.com] lub zadzwoń
Kamila +48 570 901 414
Iza +48 570 901 913
Dominika +48 570 901 033

Klaver Sp. z.o.o KRAZ 18450 - Częstochowa
Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver
ul. Al. N.M.P 28/21, 42-200 Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)