Dzisiaj jest: 18.10.2024, imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

Zatrudnimy pracowników przetwórstwa drobiu do pracy w Holandii

Poszukujemy zmotywowanych pracowników do pracy!

Zakres obowiązków:
- pakowanie części drobiu na tacki
- praca na linii produkcyjne
- odcięcie od kości
- praca z nożem

Wymagania:
- dobra kondycja fizyczna
- motywacja do pracy
- doświadczenie w podobnej branży

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę godzinową
- zakwaterowanie blisko miejsca pracy
- dodatki urlopowe i wakacyjne
- dwuosobowe pokoje

Zainteresowała Cię ta oferta? A może szukasz czegoś innego?
Zadzwoń!
Weronika +48 731 901 913
Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00!
Klaver Sp. z o.o. (KRAZ 18450), Częstochowa

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver
42-200 Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)