Dzisiaj jest: 8.9.2024, imieniny: Czcibora, Marii, Serafiny

Praca na produkcji w Holandii- bez języka, wysokie wynagrodzenie

Poszukujemy  pracowników produkcyjnych do pracy w Holandii.
Lokalizacje: Westland, Haga, Rotterdam, Schiedam, 's-Gravenzande i Vlaardingen

Wymagania:
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • motywacja do pracy

Zakres obowiązków:
  • Praca przy taśmie produkcyjnej
  • Sortowanie owoców i warzyw
  • Pakowanie produktów
  • Kontrola jakości owoców i warzyw

Oferujemy:
  • Pracę dla każdego przez cały rok
  • Możliwość dojeżdżania z własnego zakwaterowania
  • Bonusy dla kierowców
  •  Atrakcyjna stawka godzinowa
  • Pomoc polskiego koordynatora

Zainteresowała Cię ta oferta?
Zadzwoń do Nas, jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
Weronika +48 731 901 913
Klaver sp. z.o.o (KRAZ 18450)

Pełny etat
Umowa o dzieło
Kontakt
Klaver
ul. Gminna 131, 42-200 Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)