Dzisiaj jest: 6.7.2024, imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji
Ogłoszenie:

Praca dla Malarza w Niemczech – Darmowe Zakwaterowanie

Szczegóły ogłoszenia:
Lokalizacja: Niemcy
Opis stanowiska: Poszukujemy doświadczonych malarzy do pracy w Niemczech. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz darmowe zakwaterowanie. Praca polega na malowaniu wnętrz i elewacji budynków, przygotowywaniu powierzchni do malowania oraz wykonywaniu innych prac wykończeniowych.
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku malarza
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane
  • Sumienność, dokładność i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
  • Umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • Możliwość długoterminowego zatrudnienia
  • Wsparcie koordynatora na miejscu
Jak aplikować: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: work@klaverteam.com lub o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 570 901 913.
Aplikację można również złożyć bezpośrednio na naszej stronie internetowej: https://www.klaverteam.com/
Kontakt:

Izabela +48 570 901 913

Kamila +48 570 901 414

KlaverTeam (KRAZ 18450)
Częstochowa ul. Gminna 131
Pracujemy od 7:00 do 16:00

Pełny etat
Inny
Kontakt
Klaver
ul. Al. N.M.P 28/21, 42-200 Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)