Dzisiaj jest: 4.7.2024, imieniny: Aureli, Malwiny, Zygfryda

Komisjonowanie art. spożywczych – Niemcy- Frankfurt nad Menem

Szczegóły ogłoszenia:
Praca w Niemczech czeka na Ciebie!
Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem
 Praca bez znajomości języka obcego – praca bez doświadczenia!
Wymagamy zaświadczenie o niekaralności!

 Opis stanowiska:
         praca polega na przygotowywaniu/ kompletowaniu zamówień- produkty spożywcze,
         mamy też; dział suchy i chłodny (ok. 3-6 stopni)- nabiał- system słuchawkowy (w j. polskim),
         komisjonowanie wina,
         komisjonowanie fotowoltaiki

Oferujemy:
         pracę na dłuższy czas
         miesięczne zarobki w €, możliwość pobierania zaliczek
         zapewnione zakwaterowanie
         umowa na warunkach

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń :
Kamila +48 570 901 414
Viktoriia +48 570 901 944

Klaver sp. z.o.o KRAZ 18450 - Częstochowa

więcej ofert - http://www.klaverteam.com
Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver
ul. Gminna 131, 42-200 Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)