Dzisiaj jest: 1.7.2024, imieniny: Bogusza, Haliny, Mariana
Ogłoszenie:

Produkcja baterii do samochodów elektrycznych-Niemczech

Szczegóły ogłoszenia:
Produkcja baterii do aut elektrycznych- Niemcy - Gotha
Jeżeli szukasz dobrze płatnej pracy z legalnym zatrudnieniem, Zadzwoń do nas!
Stanowisko: Pracownik produkcji baterii do aut elektrycznych
Miejsce pracy: Niemcy- Gotha
Zakres obowiązków:
- produkcja baterii / akumulatorów do aut elektrycznych
- produkcja opakowań zbiorczych
- prace logistyczne w magazynach- wymagane doświadczenie
- praca na wózkach- dla osób z doświadczeniem
- Praca w systemie zmianowym!
Oczekiwania:
- wymagana znajomość języka angielskiego poziom C1
- doświadczenie w pracy na produkcji,
- zaangażowanie w powierzone obowiązki,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- podjęcie pracy na dłuższy czas min. pół roku,
Pracodawca oferuje:
- atrakcyjną stawkę godzinową,
- zakwaterowanie oraz transport do pracy,
- legalne zatrudnienie,
- ubezpieczenie,
wsparcie przez Klaver Team podczas Twojego pobytu w pracy,

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń do nas!
Izabela tel: +48 570 901 913
Kamila tel: +48 570 901 414

[www]klaverteam.com Klaver Sp. z o.o. ( KRAZ 18450 )

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver
ul. Al. N.M.P 28/21, 42-200 Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)