Dzisiaj jest: 28.6.2024, imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Kamieniarz- Holandia TYLKO osoby z doświadczeniem i z własnym autem!!

Poszukujemy kamieniarzy do pracy w Holandii. Wymagane doświadczenie oraz własny samochód.
Miejsce pracy: Holandia: Arnhem, Helmond, Dordrecht,
Wymagania:
 - udokumentowane minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
 - znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
 - sprawność fizyczna
 - prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd

Pracodawca oferuje:
 - wypłata co tydzień
 - darmowe zakwaterowanie
 - pracę na dłużysz okres czasu w międzynarodowej firmie

Zakres obowiązków:
 - szlifowanie i polerowanie
 - obróbka kamienia przy blatach kuchennych
Zainteresowany?
Zadzwoń!
Kamila +48 570 901 414
Izabela +48 570 901 913
Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450
Częstochowa

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver
ul. Al. N.M.P 28/21, 42-200 Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)