Dzisiaj jest: 28.9.2024, imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
Ogłoszenie:

Stolarz Meblowy w Belgii

Stanowisko: Stolarz Meblowy
Lokalizacja:
Opis Stanowiska: poszukuje wykwalifikowanego stolarza meblowego do pracy przy produkcji mebli na zamówienie. Jeśli masz doświadczenie w stolarstwie i pasję do tworzenia unikalnych mebli, to stanowisko jest dla Ciebie.
Obowiązki:
•          Wykonywanie mebli na wymiar zgodnie z projektem i specyfikacją klienta
•          Obróbka drewna i materiałów drewnopochodnych
•          Montaż i instalacja gotowych mebli
•          Praca z narzędziami stolarskimi oraz maszynami CNC
•          Utrzymanie porządku i bezpieczeństwa na stanowisku pracy
Wymagania:
•          Wykształcenie zawodowe w dziedzinie stolarstwa lub pokrewne
•          Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku stolarza meblowego
•          Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych
•          Znajomość języka angielskiego/ niemieckiego
•          Dokładność, precyzja i dbałość o szczegóły
Oferujemy:
•          Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
•          Stabilne zatrudnienie na pełen etat
•          Ubezpieczenie zdrowotne i społeczne
Kontakt:
Izabela +48 570 901 913
Kamila +48 570 901 414
 KlaverTeam (KRAZ 18450)
Częstochowa ul. Gminna 131
Pracujemy od 7:00 do 18:00

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver
ul. Al. N.M.P 28/21, 42-200 Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)