Dzisiaj jest: 26.6.2024, imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny
Ogłoszenie:

Pracownik poczty – Holandia

Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii? Znasz język Angielski?
Mamy ofertę pracy dla Ciebie!
Praca w stabilnej firmie przy sortowaniu przesyłek!
Zakres obowiązków:
  • Sortowanie paczek
  • przygotowywanie towarów do wysyłki
  • inne prace na poczcie związane z wysyłką paczek

Pracodawca oferuje:
  • pracę w stabilnej, dobrze zorganizowanej firmie
  • holenderską umowę o pracę wraz z pełnym świadczeniem socjalnym
  • ubezpieczenie opłacone przez pracodawcę
  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
  • wypłaty w systemie tygodniowym

Wymagania:
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Dostępność na dłuższy okres czasu
  • Gotowość do wyjazdu od zaraz
Skontaktuj się telefonicznie pod numerem:
Zadzwoń, jeśli zainteresowała Cię ta oferta pracy
Daria +48 577 901 944
Kamila +48 570 901 414

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver
woj. śląskie ( Pokaż na mapie)