Dzisiaj jest: 20.5.2024, imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Kwiaty, kompozycje kwiatowe- praca w Holandii od zaraz -oferta Klaver

Szczegóły ogłoszenia:
Nowa oferta pracy- praca za granicą - Klaver team
Lokalizacja: Holandia, rożne lokalizacje
Obowiązki:
  • sadzenie i cięcie młodych sadzonek na hali i w szklarni
  • pielęgnacja kwiatów i przygotowanie ich do wysyłki
  • produkcja stroików i kompozycji kwiatowych
Wymagania:
  • zaangażowanie i motywacja do pracy na dłuższy okres czasu
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane prawo jazdy i znajomość języka (ale nie jest to wymóg konieczny)
Pracodawca oferuje:
  • atrakcyjna stawka godzinowa
  • zakwaterowanie w pokojach jedno lub dwu osobowych
  • umowa na warunkach holenderskich,
  • ubezpieczenie,
  • dodatki wakacyjne i urlopowe
  • opiekę koordynatora
Klaver pomoże Ci przygotować się na wyjazd oraz zorganizować przejazd z Polski do Holandii.
Zainteresowana? Zadzwoń lub wyślij sms o treści: „kwiaty”:
Dominika +48 570 901 033
Kamila +48 570 901 414
Wiktoria + 48 570 901 913
Więcej informacji :

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver
ul. Gminna 131, 1 Częstochowa, cały kraj / Internet