Dzisiaj jest: 19.5.2024, imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra
Ogłoszenie:

Pracownik produkcji Holandia - produkcja ciastek

Szczegóły ogłoszenia:
Miejscowość: Ochten , Holandia
Obowiązki:
  • Pakowanie ciasteczek na linii
  • Sortowanie ciasteczek
  • Kontrola jakości
Wymagania:
  • odpowiedzialność
  • motywacja do pracy
  • prawo jazdy nie jest wymagane!
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie z premiowaniem za zaangażowanie
  • Przyjazną atmosferę pracy
Skontaktuj się z nami pod numerem

Kamila +48570901414
Dołącz do zespołu, gdzie Twoje doświadczenie i zaangażowanie są doceniane!

Klaver Sp. z o.o. (KRAZ 18450)
więcej ofert - http://www.klaverteam.com
Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver
42-200 Niemcy, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)