Dzisiaj jest: 28.4.2024, imieniny: Bogny, Walerii, Witalisa
Ogłoszenie:

Krojenie i pakowanie mięsa drobiowego w Holandii z Klaver

Poszukujesz stałej pracy na terenie Holandii? Posiadasz doświadczenie w pracy z mięsem?
Miejsce pracy: okolice Putten, Holandia
Wymagania:
- doświadczenie w pracy z mięsem drobiowym
- dobra kondycja fizyczna
- motywacja i chęci do pracy
Obowiązki:
- krojenie mięsa drobiowego
- drobne prace z nożem
- obróbka mięsa drobiowego
- praca w dziale pakowania
Pracodawca oferuje:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- holenderską umowę o pracę
- dodatki świąteczne i urlopowe
Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń do nas!
Wiktoria +48 570 901 913
Dominika +48 570 901 033
Kamila +48 570 901 414
Klaver Sp. z o.o KRAZ 18450 - Częstochowa
Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver
ul. Al. Wolności 22/1, 1 Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)