Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
Ogłoszenie:

Praca w piekarni jako Order Picker w Holandii!

Szczegóły ogłoszenia:
Mamy ofertę pracy stałej, bez stawki wiekowej!
Wymagania:
- Prawo Jazdy oraz znajomość języka angielskiego
Zakres obowiązków:
- order picker- kompletowanie zamówień w piekarni
- przygotowanie pieczywa do wysyłki
- obsługa maszyn
- dbanie o porządek przy stanowisku pracy
Oferujemy:
- wypłaty w systemie tygodniowym
- zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne
- wysoką stawkę oraz stałe zatrudnienie
Pomagamy w organizacji transportu z całej Polski
Jeśli interesuje Cię ta oferta, zadzwoń!
Natalia +48570901913
Daria +48577901944
Kamila +48570901414
Dominika +48570901033
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 !
Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver Sp. Z.o.o
ul. Gminna 131, 00 Czestochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)