Dzisiaj jest: 16.4.2024, imieniny: Bernarda, Biruty, Erwina
Ogłoszenie:

Praca na magazynie od zaraz!

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• wynagrodzenie 20 zł brutto/h+ premie
• bonus świąteczny 1500zł brutto
• pracę w systemie 2 zmianowym
• praca 4 dni w tygodniu po 10h
• obiad za 1 zł
• 26 dni urlopu
• bezpłatny transport z: Trzebinia, Chrzanów,Jaworzno, Mysłowice, Sosnowiec, Katowice, Będzin i Dąbrowa Górnicza, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Bytom, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Zabrze, Ruda Śląska, Chorzów, Zawiercie, Ząbkowice, Olkusz, Bukowno, Sławków, Gliwice
• bogaty pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie zdrowotne, opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport)

Obowiązki:
• kompletacja zamówień dla Klienta
• pakowanie, wysyłka zamówień
• przyjmowanie zwrotów

Wymagania:
• Podstawowa umiejętność obsługi komputera
• Ukończone 18 lat
• Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zapraszamy do kontaktu: 723190191

Pełny etat
Umowa o pracę
Brak
20zł/godzinę
Kontakt
Adecco Poland Sp. z o.o.
ul. Małachowskiego 1a, 41-200 Sosnowiec, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)