Dzisiaj jest: 26.4.2024, imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda
Ogłoszenie:

Atrakcyjne wynagrodzenie + DARMOWY DOJAZD!

Jesteś osobą spostrzegawczą i dokładną? Poszukujesz pracy na produkcji w systemie czterobrygadowym? Dołącz do zespołu, który codziennie dostarcza produkty najlepszej jakości klientom na całym świecie.

Miejsce pracy – Kożuszki Parcel k/Sochaczewa - darmowy dojazd

oferujemy
umowę o pracę tymczasową - gwarantowane wszystkie składki (emerytalne, rentowe, chorobowe,  zdrowotne), płatny urlop oraz pozostałe świadczenia
atrakcyjne wynagrodzenie 18 zł brutto/h
+ dodatek nocny 20 %
stabilne zatrudnienie na pełen etat lub część etatu
bezpieczne i komfortowe warunki pracy
bezpłatny i zorganizowany transport z Sochaczewa, Wyszogrodu, Żychlina, Sannik, Piotrkówka
dofinansowanie do posiłków
fitness i siłownia na terenie zakładu pracy
atrakcyjny pakiet Randstad PLUS (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki do sklepów)
możliwość zakupu firmowych produktów po preferencyjnych cenach!

zadania
praca manualna przy produkcji wyrobów spożywczych
pakowanie wyrobów gotowych do opakowań zbiorczych

oczekujemy
dużej motywacji do pracy i dyspozycyjności
sprawności manualnej
dobrego wzroku
braku przeciwwskazań do pracy fizycznej, stojącej
oczekujemy książeczki sanepid bądź gotowości do jej wyrobienia

Aplikuj, Zadzwoń lub Wyślij SMS o treści „PRACA” pod numer 695 404 604.

Aplikuj: https://www.randstad.pl/znajdz-prace/pracownik-produkcji_sochaczew_48103/

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Randstad
woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)