Dzisiaj jest: 26.4.2024, imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda
Ogłoszenie:

Pomocnik (k/m) – bez znajomości języków obcych - Holandia

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Haaksbergen

Liczba wakatów: 2

Zakres obowiązków:

● Cięcie węży na odpowiednie długości
● Montowanie złączek
● Testowanie pod ciśnieniem, czy wąż nie jest uszkodzony
● Układanie węży i przewodów elastycznych na palety

Czego oczekujemy, jeśli się zdecydujesz:

● Zdolności technicznych
● Zdolności do szybkiego przystosowywania się
● Wytrzymałości fizycznej
● NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI J. NIEMIECKIEGO ANI ANGIELSKIEGO
● Prawa jazdy kat. B
● Własny samochód mile widziany

Na co możesz liczyć z naszej strony:

● Zatrudnienie na dłuższy okres
● Wynagrodzenie od 10, 07 € brutto/h
● Holenderska umowa – 13 wypłat w roku!
● Dodatek urlopowy w wysokości 8% od dochodu brutto
● Brak wiekówki
● Komfortowe zakwaterowanie
● Wsparcie polskiego koordynatora

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz
bydgoszcz@cp-personal.com | Tel. 052/522 80 50
Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Concept Plus
ul. Gdańska, 36, 85-006 Bydgoszcz, cały kraj / Internet