Dzisiaj jest: 26.4.2024, imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda
Ogłoszenie:

Warzywa, owoce- praca w Holandii

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy jako:

PRACOWNIK PRODUKCJI - PRZYGOTOWANIE WARZYW DLA SUPERMARKETÓW

Wymagania:
- bez doświadczenia
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz
- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
- sprawność fizyczna

Opis stanowiska:
- praca na produkcji przy pakowaniu warzyw dla sklepów

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa,
- zakwaterowanie i dojazd do pracy,
- ubezpieczenie,
- legalne zatrudnienie - możliwość długotrwałej współpracy,
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii,

Szczegóły na → http://www.klaverteam.com
Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr 731901913 lub 570901913 - wyślemy do Ciebie szczegóły na maila.
Lub wyślij swoje CV w tytule dając dopisek: „warzywa”

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
Informacje dodatkowe:
Dodatkowa / sezonowa
Inny
Kontakt
Klaver sp.zo.o
cały kraj / Internet