Dzisiaj jest: 26.4.2024, imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Oferta stałej pracy na stanowisku PAKOWACZ w Tomaszowie Mazowieckim!

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu piętnastu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
PAKOWACZ
W miejscowości: Tomaszów Mazowiecki

Zakres obowiązków:

 Pobieranie, składanie i właściwe etykietowanie kartonów (umieszczanie naklejek z opisem produktu)
• Pakowanie torebek z wyrobem gotowym do kartonów zgodnie z obowiązującymi standardami pojedynczo lub w zespołach dwuosobowych z jednej lub 2 maszyn
• Kontrola pakowanych torebek zgodnie z obowiązującymi procedurami (szczelność zgrzewu, wygląd folii, kodowanie, data przydatności, itp.) i eliminacja wadliwych torebek
• Udział w myciu i czyszczeniu linii, oraz przydzielonych obszarów na terenie całej produkcji

Wymagania:

Dyspozycyjność - trzyzmianowy system pracy od poniedziałku do soboty, oraz w co drugą niedzielę w miesiącu. Soboty są godzinami do odbioru, niedziele są płacone jako nadgodziny.
• Osoba energiczna, zręczna o dobrej organizacji pracy
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (¾ etatu z możliwością wypracowania całego etatu).
 Stały okres współpracy
Szkolenie stanowiskowe
Możliwość rozwoju
dodatkowe ubezpieczanie zdrowotne i korzystanie na preferencyjnych warunkach z dodatkowego ubezpieczenia na życie.
Karta Multisport
Bonusy świąteczne i okazjonalne paczki
Uczestnictwo w konkursach i losowaniach darmowych biletów na mecze piłkarskie.
Uczestnictwo w imprezach integracyjnych i wycieczkach

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV korzystając z formularza aplikacyjnego lub kontakt pod numer telefonu: 885 777 272.

Aplikuj: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Operator-maszyn-i-urzadzen/10226-28578-25-sm1-1787.html

Administratorem danych jest Work&Profit z siedzibą w Bielsku-Białej- pełną tresć klauzuli mogą państwo przeczytać na:

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Work&Profit
Tomaszów Mazowiecki, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)