Dzisiaj jest: 26.4.2024, imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda
Ogłoszenie:

Produkcja sałatek- praca w Holandii bez doświadczenia

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy jako:

PRACOWNIK PRODUKCJI - SAŁATKI BEZ DOŚWIADCZENIA, BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA

Opis stanowiska:
- praca przy produkcji sałatek

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa,
- zakwaterowanie i dojazd do pracy,
- ubezpieczenie,
- legalne zatrudnienie - możliwość długotrwałej współpracy,
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii

Szczegóły na → http://www.klaverteam.com

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij sms z adresem mailowym pod nr 510356189 lub 570901913, a wyślemy do Ciebie szczegóły na maila!
Lub wyślij swoje CV na @ w tytule dając dopisek: „sałatki”

KLAVER Sp. z o.o.
ul. Gminna 131, Częstochowa
tel: +48 510 356 189
+48 570 901 913
Informacje dodatkowe:
Dodatkowa / sezonowa
Inny
Kontakt
Klaver sp.zo.o
cały kraj / Internet