Dzisiaj jest: 8.7.2024, imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety
Ogłoszenie:

Praca Testera BEZ doświadczenia / Wypłaty po każdym teście

W związku z dynamicznym rozwojem zespołu, poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko testera darmowych kampanii online. Praca polega na testowaniu darmowych aplikacji oraz kampanii online, a następnie wyrażeniu krótkiej opinii na ich temat. Możesz ją wykonywać w dowolnym czasie i bez narzuconych limitów. Oferujemy umowę na wykonywane działania a także pakiet indywidualnych darmowych szkoleń, które bez najmniejszego problemu odbędziesz w domowym zaciszu. Nie wymagamy doświadczenia.

Zajęcie jest naprawdę proste i intuicyjne, nie jest potrzebne Ci nic oprócz podstawowej obsługi komputera i dostępu do internetu. Jest to idealna praca dla każdego, kto chce sobie dorobić w zaciszu swojego domu kosztem niewielkiego wysiłku.

Co oferujemy?

  • Możliwość zarobienia 1000 zł już w pierwszym tygodniu współpracy
  • Zarobki w pierwszym miesiącu od 4500 zł – 5 500 zł miesięcznie
  • Zarobione pieniądze wypłacasz ze swojego panelu na swoje wskazane konto bankowe nawet 4 razy w miesiącu
  • Nie wymagamy doświadczenia. Zapewniamy internetowe szkolenie instruktażowe, dlatego nie musisz posiadać wiedzy w tym zakresie
  • Działasz całkowicie online przy użyciu komputera lub smartfona z dostępem do Internetu
  • Godziny dostosowujesz pod swoje możliwości
  • Rozliczenie odbywa się na podstawie umowy współpracy

W naszym zespole działają ludzie bezrobotni, samotnie wychowujące matki, osoby pracujące na etacie. Tak naprawdę nie ma znaczenia co aktualnie w życiu wykonujesz, ponieważ to Ty dostosowujesz swój czas pod działanie.

Opis stanowiska:

  • Praca polega na sprawdzeniu / testowaniu darmowych aplikacji oraz kampanii w Internecie, a następnie wyrażeniu krótkiej opinii na ich temat
  • Podążasz krok po kroku za instrukcjami i otrzymujesz za to wynagrodzenie.
  • Dostaniesz dostęp do swojego panelu, w którym w prosty sposób zarządzasz swoimi zadaniami i zlecasz wypłaty na rachunek bankowy

Z góry wiesz, ile dostaniesz za przetestowanie danej aplikacji/kampanii oraz ile czasu to zajmie.

Wymagania:

  • Ukończone 18 lat.
  • Aktualne zamieszkanie na terenie Polski
  • Komputer lub smartfon z dostępem do Internetu
  • Obsługa komputera na poziomie podstawowym
  • Motywacja i zaangażowanie do działania i osiągania wysokich wyników

Wyprzedzając pytania:

  • nie jest to mlm
  • nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy
  • nie inwestujesz pieniędzy
  • możesz zrezygnować w każdym momencie

Kliknij w przycisk „APLIKUJ”, zostaniesz przeniesiona/y na naszą stronę gdzie poznasz szczegóły.

Informacje dodatkowe:
Dodatkowa / sezonowa
Inny
Kontakt
Natalia - Dział HR
ul. Polska, 00-000 Polska, cały kraj / Internet