Dzisiaj jest: 19.5.2024, imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra
Ogłoszenie:

MAGAZYNIER W ZAKŁADZIE HANDLU I LOGISTYKI

Miejsce pracy:   Zakład Mięsa Drobiowego w Ujazdówku

OBOWIĄZKI:
 - przyjmowanie, wydawanie, ustawianie i zliczanie towaru na magazynie
 - załadunek samochodów ciężarowych
 - praca na wózku paletowym elektrycznym o napędzie silnikowym
 - praca w systemie trzyzmianowym
OCZEKUJEMY:
 - wykształcenie min. średnie
 - znajomość gospodarki magazynowej i obsługi komputera
 - uprawnienia na wózki widłowe – zdany egzamin przed Komisją UDT
 - gotowość do pracy w systemie zmianowym (trzy zmiany)
 - dyspozycyjność
 - umiejętność pracy w zespole
OFERUJEMY:
 - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 - zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
 - wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków

WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.
Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:   "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.

W odpowiedzi na niniejszą ofertę CV prosimy kierować na adres mailowy:

maciej.rekrutacja.cd@obpon.pl  Tel. 23-323-32-06 z dopiskiem- MAGAZYNIER W ZAKŁADZIE HANDLU I LOGISTYKI
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Cedrob S.A.
woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)