Dzisiaj jest: 27.4.2024, imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty
Ogłoszenie:

Operator CNC z językiem niemieckim w Niemczech

Jeśli masz doświadczenie w zawodzie jako operator CNC, masz prawo jazdy, mówisz po niemiecku i nie boisz się nowych wyzwań, zadzwoń już dziś i dopytaj o szczegóły!
Miejsce pracy: Groditz, Niemcy
Oczekiwania:
•             wykształcenie /  doświadczenie na podobnym stanowisku
•             znajomość języka niemieckiego
•             prawo jazdy
•             dobra kondycja fizyczna
Zakres obowiązków:
•             obsługa i ustawianie maszyn CNC ze sterowaniem Fanuc, Siemens lub Heidenhain
•             konserwacja maszyn
•             kontrola jakości wyprodukowanych części
Oferujemy:
•             niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
•             odzież roboczą
•             atrakcyjne wynagrodzenie
Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń do nas!
Wiktoria +48 570 901 913
Dominika +48 570 901 033
Kamila +48 570 901 414
Daria +48 577 901 944
Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00!
Klaver sp. z o.o. ul. Wolności 22/1, 42-200  Częstochowa (KRAZ 18450 )

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver
ul. Al. Wolności 22/1, 1 Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)