Dzisiaj jest: 18.10.2024, imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

Spawacz - praca ze znajomością języka niemieckiego w Niemczech

Posiadasz doświadczenie w pracach jako spawacz? Posiadasz prawo jazdy i własny samochód?
Miejsce pracy: Niemcy, różne regiony
Oferujemy:
•             praca na 2 zmiany
•             atrakcyjne wynagrodzenie
•             zwrot kosztów pierwszego przejazdu do Niemiec
•             dodatek świąteczny i urlopowy
Wymagania:
•             kilkuletnie doświadczenie zawodowe
•             wykształcenie kierunkowe
•             dokładność i precyzja wykonywanej pracy
•             wymagane prawo jazdy i samochód na dojazd do pracy
•             komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min.A2/B1)
Zakres obowiązków:
•             spawane części do lodzi, jachtów i statków
•             spawanie metoda WIG
•             spawanie Aluminium
•             kontrola parametrów spawania
•             utrzymanie jakości
Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń do nas!
Dominika + 48 570 901 033
Izabela+ 48 570 901 913
Kamila +48 570 901 414

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00!
Klaver sp. z o.o. Częstochowa (KRAZ 18450)

Kontakt
Klaver
ul. Al. N.M.P 28/21, 42-200 Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)