Dzisiaj jest: 19.5.2024, imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra
Ogłoszenie:

Klaver poszukuje spawaczy praca w Niemczech

Szczegóły ogłoszenia:
Jesteś spawaczem? Szukasz dobrze płatnej pracy?
Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech.
Zakres obowiązków:

Praca przy spawaniu dużych konstrukcji – hale, maszty, wietrznie, platformy
głownie czarna stal
- we wszystkich pozycjach, w większości dolna, pion, ale także spawanie w suficie i przetopy
- spawanie wielowarstwowe, od 30mm do 120 mm
- spawanie pod badania – rentgeny i ultradźwięki
- bezpieczna obsługa suwnicy

Wymagania:
• doświadczenie w zawodzie
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• mile widziana znajomość języka obcego
• mile widziane prawo jazdy kat. B oraz samochód
• wymagane aktualne uprawnienia

Pracodawca oferuje:
- Odzież robocza potrzebne do pracy zapewnia pracodawca
-tanie zakwaterowanie

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń!

Dominika +48 570 901 033
Kamila + 48 570 901 414
Wiktoria +48 570 901 913
Daria +48 577 901 944

Klaver Sp. z o.o. (KRAZ 18450)
Więcej informacji :
FB: https://www.facebook.com/Klaverpraca

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver
ul. Al. N.M.P 28/21, 42-200 Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)