Dzisiaj jest: 27.4.2024, imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty
Ogłoszenie:

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

W związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym we współpracy z jednym z  Banków w Polsce, poszukujemy osób chcących rozpocząć swoją karierę w branży finansowej. Zdobycie doświadczenia i rozpoczęcie ścieżki kariery w Banku gwarantujemy na stanowisku:

Zadania na stanowisku:
  • Kontakt z Klientami Banku w celu promowania ofert kredytu gotówkowego lub innych produktów oferowanych przez Bank,
  • Sporządzanie wniosków kredytowych i weryfikowanie zdolności kredytowej Klientów,
  • Udzielanie informacji Klientom na temat aktualnej oferty produktowej banku,
  • Dobór oferty adekwatnej do potrzeb Klienta,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek Banku oraz budowanie trwałych relacji z Klientami.

Oczekiwania od kandydatów:
  • Wykształcenie min. średnie (zdanie matury nie jest warunkiem koniecznym, wystarczy jedynie świadectwo ukończenia szkoły średniej),
  • Niekaralność (kandydat składa oświadczenie o niekaralności),
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • Dobra dykcja, brak wad wymowy,
  • Komunikatywność, otwartość w kontaktach z ludźmi,
  • Umiejętność pracy w zespole, dążenie do wspólnej realizacji celów,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane.

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju w strukturach Banku,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, etat dostosowany do Twoich potrzeb,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + system premiowy za realizacje wyznaczonych celów,
  • Pakiet szkoleń wstępnych przygotowujących do wykonywania pracy,
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, dodatkowe ubezpieczenie na życie  pakiet świadczeń socjalnych),
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji oraz zdobycia doświadczenia w obsłudze Klienta,
  • Ciekawą, odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@financecare.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dodanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.“

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Finance Care Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu,  ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@financecare.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia  z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji.  Przewidywane kategorie odbiorców danych:  osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Finance Care Sp. z o.o.
Ostrów Wielkopolski, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)