Dzisiaj jest: 26.4.2024, imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda
Ogłoszenie:

Kierownik apteki Chorzów

W związku z dynamicznym rozwojem aptek HYGIEIA na polskim rynku farmaceutycznym, poszukujemy wykwalifikowanej osoby na stanowisko:

KIEROWNIK APTEKI

Zakres obowiązków:
  • Profesjonalna obsługa Pacjenta zgodnie z obowiązującymi standardami naszej firmy,
  • Budowanie stabilnych i długotrwałych relacji z Pacjentami,
  • Dbanie o pełne zaopatrzenie apteki w niezbędny asortyment,
  • Kontrola stanów magazynowych oraz terminów ważności produktów,
  • Dbanie o właściwą i estetyczną ekspozycję asortymentu.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – Farmacja ( ukończony półroczny staż) oraz Prawo wykonywania zawodu,
  • Znajomość prawa farmaceutycznego w zakresie prawidłowej realizacji recept,
  • Umiejętność sprawnego sporządzania leków recepturowych,
  • Posiadanie wiedzy w zakresie produktów OTC oraz dermokosmetyków,
  • Dyspozycyjność i gotowość pracy w systemie zmianowym,
  • Pełne zaangażowanie w pracę oraz chęć poszerzania swoich umiejętności i wiedzy.

Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Karta MultiSport, pakiet opieki medycznej,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Atrakcyjne warunki finansowe,
  • Poszerzanie wiedzy i umiejętności poprzez możliwość uczestniczenia w szkoleniach sprzedażowych, a także w zakresie znajomości produktów leczniczych i dermokosmetyków.

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres rekrutacja@hygieia.pl w tytule należy wpisać "KIEROWNIK CHORZÓW".  Prosimy także o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Hygieia
Chorzów, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)