Dzisiaj jest: 26.4.2024, imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda
Ogłoszenie:

Referent ds. Bezpieczeństwa Żywności-Ciechanów

Firma drobiarska z polskim kapitałem – w związku z planowanym wzrostem zatrudnienia na produkcji, szuka nowych osób do pracy na stanowisko:
Obowiązki:
  • weryfikacja dokumentacji systemowej zgodnie z wymaganiami systemu ISO 9001/BRC/IFS ( w zależności od obiektu)
  • weryfikacja poszczególnych procesów produkcyjnych zgodnie z wdrożonymi standardami/systemami
  • odpowiedzialność za kontrolę na każdym etapie procesu produkcyjnego zgodnie z wytycznymi wymagań/standardów
  • dbałość o pełne bezpieczeństwo żywności, produkowanych asortymentów zgodnie z wymaganiami wdrożonych standardów
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe branżowe np. towaroznawstwo, technologia żywności, rolnictwo, zootechnika, weterynaria, biologia, chemia
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • dyspozycyjność (praca zmianowa również w porze nocnej i w weekendy)
  • odpowiedzialność za powierzone zadania, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • gotowość do rozwoju osobistego, samodzielnego poszukiwania rozwiązań, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość systemu HACCP, znajomość standardu BRC, IFS lub wymagań normy ISO 9001
  • gotowość do podjęcia pracy w równoważnym systemie czasu pracy
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera w branży drobiarskiej
  • pracę na pełen etat
  • możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych, awansu
  • wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków
Oferty prosimy kierować na adres: d.bzdek@obpon.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )”

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
OBPON
Ciechanów, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)