Dzisiaj jest: 24.4.2024, imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Wykładanie towaru w godzinach nocnych - Orzesze! Praca od zaraz

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu dziesięciu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

WYKŁADANIE TOWARU w godzinach nocnych!

Lokalizacja: Orzesze (Wiosny Ludów)

Zakres obowiązków:
• Wykładanie towaru na półki
• Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

• Ukończone 18lat
• Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
• Komunikatywność i kultura osobista
• Schludny wygląd
• Pozytywne nastawienie
• Status ucznia/studenta mile widziany

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa)
• Wynagrodzenie wypłacane w terminie
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Elastyczny czas pracy
• Bezpłatne szkolenia

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego
lub o kontakt telefoniczny pod numerem:
726-501-050

Administratorem danych jest Work&Profit z siedzibą w Bielsku-Białej- pełną tresć klauzuli mogą państwo przeczytać na https://www.workprofit.pl/klauzula-informacyjna.html
Pełny etat
Umowa zlecenie
Brak
Wesoła, 6
Kontakt
Work&Profit
Orzesze, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)