Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
Ogłoszenie:

Opiekunka Do 1900.00 euro + Premie

PFLEGEHELDEN jako jedna z największych niemieckich firm z branży opiekuńczej, we współpracy z polskimi Partnerami poszukujemy Opiekunek i Opiekunów gotowych do podjęcia pracy przy opiece na terenie Niemiec.

Opis stanowiska:

pomoc przy wykonywaniu codziennych czynności (jedzenie, ubieranie, itp.),
troskę o podopiecznego – uzależniona od rodzaju i stopnia zaawansowania schorzeń,
pilnowanie terminów wizyt lekarskich oraz towarzyszenie podopiecznemu przy nich,
pomoc w dopełnianiu zaleceń lekarskich,
towarzyszenie w spacerach, podczas wyjazdów.
W zależności od rodzaju umowy i wysokości zarobków do obowiązków Opiekunów może należeć także prowadzenie domu (pranie, sprzątanie, itp.), spędzanie czasu wolnego z podopiecznym, pomoc w kontynuowaniu pasji i zainteresowań.
Wymagania:

Znajomości języka niemieckiego minimum w stopniu komunikatywnym
Doświadczenie w opiece na osobami starszymi
Mile widziane referencje i kursy z zakresu opieki nad osobami starszymi
Nasi Partnerzy gwarantują:

Najwyższe stawki na rynku od 1200 do 1800 euro na rękę miesięcznie!
Atrakcyjne premie, bonusy i upominki za wyjazdy w okresie świątecznym
Premie za polecenie nowego pracownika
Stałą współpracę
Składki ZUS, możliwość ubezpieczenia członka rodziny
Duży wybór sprawdzonych i bezpiecznych ofert pracy
Elastyczne terminy wyjazdów i różne formy zatrudnienia, współpracujemy również z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą na terenie Polski oraz Niemiec
Zwrot kosztów podróży
Opiekę koordynatora 24 h na miejscu. Nasi koordynatorzy w Niemczech sprawdzają i znają rodziny do których delegowani są Pracownicy
24 godzinny kontakt z polskim biurem
Oferty dopasowane do Twoich oczekiwań

Obecnie posiadamy ponad 200 aktywnych zleceń

Czekamy na Ciebie!!

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:

Oddział Olsztyn woj. warmińsko-mazurskie

Tel.: 0048 530 751 997
Email: justyna.chodorowska@pflegehelden.pl
Zachęcamy do polubienia naszego Funpage na Facebooku : Pflegehelden Polska czekają tam konkursy oraz wydarzenia godne polecenia :)
Pełny etat
Umowa o pracę
Brak
Dam pracę
Wideo
Kontakt
Pflegehelden
ul. Tadeusza Kościuszki 13, 10-437 Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie ( Pokaż na mapie)