Dzisiaj jest: 18.4.2024, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy
Ogłoszenie:

Praca w ogrodnictwie w Holandii – bonus 90 euro - szklarnia

Szczegóły ogłoszenia:

Praca w Holandii
Szklarnia
Praca z Gwarancją godzin. Bonus w wysokości 90 euro!
Poszukujesz pracy to świetnie trafiłeś !

Mamy aktualnie ofertę pracy na prace szklarniowe
 Twoje obowiązki:
- prace na szklarni z pomidorami
- zbiór pomidorów zwykłych i koktajlowych
- przycinanie pędów
- pielęgnacja roślin

Wymagamy:
- zaangażowania w powierzone obowiązki
- motywacja do pracy
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Pracodawca oferuje:
- atrakcyjna stawka godzinowa
- wypłata co tydzień
- praca na dłuższy okres czasu
- zakwaterowanie oraz ubezpieczenie
- opieka koordynatorów
- praca bez stawki wiekowej
Pomożemy Ci zorganizować transport z Polski do Holandii.
Zadzwoń już dziś po więcej szczegółów, nie zwlekaj!
Agnieszka +48 577 901 099 pracuj@klaverteam.com
Karina +48 570 901 913 praca@klaverteam.com
Kamila +48 570 901 414 work@klaverteam.com
Dominika +48 570 901 033  job@klaverteam.com

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Częstochowa z certyfikatem 18450 ( KRAZ)

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver sp z o o
42-221 Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)