Dzisiaj jest: 5.10.2022, imieniny: Flawii, Justyna, Rajmunda
Ogłoszenie:

Kosztorysy, Nadzory, Inwestycje - Piotrowski

numer ogłoszenia: 48356 dodano: 2022.09.22 ważne do: 2022.10.22 wyświetleń: 31
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Nadzory-Piotrowski angażuje się nadzorowaniem inwestycji z sektora prywatnego, publicznego i komercyjnego. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klienta nasza firma oferuje usługi, których misją jest odbywanie funkcji kierownika budowy lub inspektora nadzoru, kosztorysowaniu, projektowaniu i doradztwie na etapie planowania inwestycji.

Wieloletnia praktyka w branży budowlanej zapewnia, że oferowane usługi są na najlepszym poziomie.

Dążymy do zapewnienia Klientom satysfakcji z naszej oferty, spełniamy indywidualne dopasowanie oferty dotyczącej konkretnej inwestycji. Dzięki temu Nasza firma jest dobrze postrzegana wśród swoich klientów jak również firm współpracujących.

Nasza firma posiada zespół wykwalifikowanych inżynierów, co pozwala realizować każde zlecenia w krótkim czasie. Posiadamy profesjonalistów z branży: ogólnobudowlanej, czy może sanitarnej, elektrycznej, teletechnicznej, kosztorysantów, projektantów oraz uprawnionych geodetów.
Realizujemy zlecenia na obszarze Poznania, w województwie wielkopolskim, a przy znacznych projektach realizacja wykonywana jest na obszarze całego kraju.

Zapraszamy do kontaktu z nami.
Kontakt
Nadzory - Piotrowski
ul. Zagrodnicza 31, 61-654 Poznań, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.