Dzisiaj jest: 27.9.2024, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Pracownik produkcyjny/pakowanie/ekspedycja - okolice Eindhoven

Stała praca w zakładzie produkującym pastę do smarowania pieczywa!
Poszukujemy pracowników do produkcji, pakowania oraz ekspedycji pasty do smarowania pieczywa.
Praca w temperaturze poniżej 8°C.
Zakres obowiązków:
  • Procesing: przygotowywanie, mieszanie i doprawianie pasty.
  • Pakowanie gotowych produktów.
  • Praca na ekspedycji – dbanie o dostarczenie towarów do klientów.
Wymagania:
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy – warunek konieczny.
Lokalizacja: Eindhoven
Kontakt:
Kamila +48 570 901 414
Dominika +48 570 901 033
Czekamy na Ciebie!
Klaver (KRAZ 18450)
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00.

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver
ul. Gminna 131, 42-200 Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)