Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
Ogłoszenie:

Praca w Holandii- pakowanie owoców i warzyw.

Szczegóły ogłoszenia:
Szukasz pracy za granicą!
Świetnie trafiłeś.
Mamy dla Ciebie ofertę
Pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego!
Wszystkiego nauczysz się na miejscu !
Stanowisko: pakowacz, pracownik produkcji
Miejsce pracy: Holandia, okolice Hagi
Zakres obowiązków:
  • • sortowanie owoców i warzyw
  • • pakowanie owoców i warzyw
  • • kontrola jakości
  • • kwiaty doniczkowe: sadzenie, pielęgnacja oraz pakowanie do wysyłki
Pracodawca oferuje:
  • legalne zatrudnienie
  • płatne zakwaterowanie
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • darmowy codzienny transport do pracy
Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem telefonu:
Dominika tel: +48 570 901 033 - możesz również wysłać sms
Kamila tel: +48 570 901 414
Oliwia + 48 577 901 099

Chcesz poznać szczegóły ofert? Wejdź na http://www.klaverteam.com
Zapraszamy również do Naszego Biura:
Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa , certyfikat KRAZ 18450

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver Sp.z.o.o
ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)