Dzisiaj jest: 25.4.2024, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
Ogłoszenie:

PRACOWNIK GRUPY MYJĄCEJ

Zakład Drobiarski CEDROB S.A. w Kutnie, ul. Mickiewicza 108 poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:
w Zakładzie Drobiarskim
Opis stanowiska:
- Praca przy myciu i dezynfekcji urządzeń oraz hali produkcyjnej po zakończonej produkcji
- Praca w godzinach nocnych.
Wymagania:
- książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych z badaniami na nosicielstwo
- własny dojazd do pracy
Oferujemy:
- pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą
- pracę na jedną zmianę
- ubezpieczenie grupowe PZU
CV prosimy przesyłać na adres email: inga.biernat.cd@obpon.pl
Telefon: 50*******37

WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.
Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
CEDROB S.A.
Kutno, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)