Dzisiaj jest: 18.4.2024, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy
Ogłoszenie:

Spawacz- praca od zaraz Holandia/ Niemcy!

Jeżeli szukasz dobrze płatnej pracy, chcesz legalnie pracować za granicą koniecznie zadzwoń do nas! Aktualnie poszukujemy doświadczonych spawaczy!

Oferujemy
•             atrakcyjną stawkę godzinową
•             umowę o pracę na warunkach holenderskich
•             pracę w małej, dobrze zorganizowanej firmie
Wymagania
•             doświadczenie przy obróbce metalu / jako spawacz (minimum rok)
•             wykształcenie zawodowe w kierunku obróbki metali
•             komunikatywna znajomość języka angielskiego/ niemieckiego
•             umiejętność czytania rysunku technicznego
•             dobra kondycja fizyczna
•             mile widziane prawo jazdy kat. B
Zakres Obowiązków
•             obróbka stali galwanizowanej, nierdzewnej, konstrukcyjnej i aluminium
•             produkcja komponentów technicznych na podstawie rysunków technicznych
•             spawanie
•             cięcie
Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń do nas!!!
Kamila +48 570 901 414
Dominika +48 570 901 033
Izabela +48 570 901 913

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa ,Certyfikat KRAZ 18450.

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver Sp.z.o.o
ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)