Dzisiaj jest: 19.4.2024, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
Ogłoszenie:

Kompletowanie zamówień – magazyny – Holandia – Niemcy

Jeśli jesteś zainteresowany legalną pracą za granicą, zgłoś się do nas!!! Posiadamy wiele ofert prac magazynowych na terenie Holandii i Niemiec.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zatrudnienie na warunkach niemieckich/ holenderskich
- zakwaterowanie
- ubezpieczenie społeczne
- opiekę polskich koordynatorów

Zakres obowiązków:
- kompletowanie zamówień
- sortowanie towaru, pakowanie i przygotowywanie do wysyłki
- obsługa wózka ept
- prace porządkowe

Wymagania:
-motywacja do pracy
- chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
- mile widziana znajomość języka niemieckiego/ angielskiego
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści PRACA po nr:
+48 570 670 866

Izabela +48 570 901 913
Dominika +48 570 901 033
Kamila +48 570 901 414

Klaver ( KRAZ 18450 ) Częstochowa ul. Gminna 131

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver Sp.z.o.o
ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)