Dzisiaj jest: 19.4.2024, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
Ogłoszenie:

Elektryk- praca w Niemczech darmowe zakwaterowanie

Szczegóły ogłoszenia:
Praca w Niemczech lub Austrii od zaraz!
Stanowisko: ELEKTRYK
Darmowe zakwaterowanie
Zjazdy do Polski regularnie co 10 dni
Zakres obowiązków:
  • wszelkie prace związane z zawodem elektryka
  • trasy kablowe
  • montaż oświetlenia, gniazd itp.
  • montaż szaf sterowniczych
  • elektryka budowlana
  • inne prace związane z zawodem
Wymagania:
  • prawo jazdy
  • kwalifikacje i doświadczenie w pracy jako elektryk
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • darmowe zakwaterowanie
  • darmowe ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy
  • praca w nowoczesnej, rozwijającej się międzynarodowej i wielokrotnie -nagradzanej firmie
  • gwarantowana ciągłość zleceń przez cały rok (170 h/miesiąc)
  • darmowe samochody służbowe
  • zjazd do Polski dwa razy w miesiącu
  • pracodawca opłaca przejazdy z Polski do Niemiec/Austrii
  • otrzymasz darmową odzież roboczą
  • profesjonalne elektronarzędzia
Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas! Kontakt: Kamila +48 570 901 414  możesz wysłać sms o treści elektryk- odzwonię i odeślę Ci szczegóły oferty
Klaver sp. z o. o. KRAZ 18450

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
KlaverTeam
woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)