Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
Ogłoszenie:

Pracownik magazynu bez znajomości języka niem. -Niemcy

Szczegóły ogłoszenia:
Zakres obowiązków:

Komisjonowanie produktów mięsnych
Ew. transport wewnętrzny paczek wózkiem widłowym
Praca ze skanerem
Ogólne prace magazynowe

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku
Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane
Gotowość do pracy dwuzmianowej w chłodnych temperaturach
NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI J.NIEMIECKIEGO
Wytrzymałość fizyczna, odpowiedzialność oraz zdolność do szybkiego przystosowania się
Mile widziane również prawo jazdy kat. B i własny samochód

Oferujemy:

Zatrudnienie na dłuższy okres bezpośrednio w zakładzie
Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 13 € brutto/h, po przeszkoleniu 14 € brutto/h, możliwy dalszy wzrost stawki wraz z nabytym doświadczeniem
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) za ok. 61 € za tydzień
Tanie obiady w stołówce zakładowej
Bezpłatną odzież roboczą
Wsparcie polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane pracą proszę wysłać CV na podany niżej adres mailowy, kontakt telefoniczny bądź o SMS o treści PRACA
Telefon: 504 969 041
Mail: ml@cp-personal.com
Concept Plus Sp. Z o.o. Oddział Opole
KRAZ 11738
Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Concept Plus
cały kraj / Internet