Dzisiaj jest: 20.4.2024, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
Ogłoszenie:

Klaver-praca w Holandii - bukiety,sadzonki,stroiki

Stanowisko: produkcja /magazyny/ ogrodnictwo
Miejsce pracy: Holandia, róże regiony
Pracodawca oferuje:
• praca na dłuższy okres
•opieka i pomoc polskich koordynatorów
• dodatki za prace zmianowe
• wypłaty przelewana na konto
• zakwaterowanie oraz transport do pracy
Zakres obowiązków:
•Produkcja kompozycji kwiatowych
•przygotowywanie kwiatów i sadzonek do wysyłki
•pielęgnacja sadzonek
Oczekiwania:
•mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
•sprawność fizyczna
•zaangażowanie w powierzone obowiązki
W ofercie mamy również ofertę krótkoterminową na 6 tygodni przy stroikach bez doświadczenia
Pomożemy Ci w zorganizowaniu wyjazdu z Polski do Holandii
Kontakt:
Opiekun Izabela
+48 570 901 913,
praca@klaverteam.com
Dominika tel: +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com
Kamila tel: +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com
Martin nr tel: + 48 577 901 944 mail: rekrutacja@klaverteam.com
Klaver Sp. z o.o.(KRAZ 18450 ) http://WWW.KLAVERTEAM.COM
Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Izabela
ul. Www.klaverteam.com, Wybierz miasto, cały kraj / Internet