Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
Ogłoszenie:

Klaver-praca w Holandii Drukarnia

PRACOWNIK DRUKARNI
Start pracy 08-11.
Praca w Holandii- Haga.
Zakres obowiązków:
- obsługa maszyny drukujących
- pakowanie gotowych produktów, ulotek
Wymagania:
- znajomość języka angielskiego
- chęci i motywacja do pracy
- zaangażowanie w powierzone obowiązki
- samodzielność
- prawo jazdy
Oferujemy:
-atrakcyjna stawka godzinowa+ dodatki
-zakwaterowanie
-codzienny transport do prac+ dodatki dla kierowców
Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym i dopiskiem "drukarnia"
Kontakt:
Izabela
+48 570 901 913, praca@klaverteam.com
Dominika tel: +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com
Kamila tel: +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com
Martin nr tel: + 48 577 901 944 mail: rekrutacja@klaverteam.com
Klaver Sp. z o.o.(KRAZ 18450 ) http://WWW.KLAVERTEAM.COM
Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Izabela
ul. Www.klaverteam.com, Wybierz miasto, cały kraj / Internet