Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
Ogłoszenie:

Produkcja/magazyn - praca w Holandii bez stawki wiekowej

Szczegóły ogłoszenia:
Miejsce pracy:  Holandia, Bleiswijk, Utrecht

Oferujemy:   - brak stawki wiekowej, praca na dłuższy okres czasu
• Legalną pracę za granicą
• Zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę
• Opiekę polskojęzycznego koordynatora

Wymagania:
•komunikatywna znajomość języka angielskiego
• prawo jazdy
•nie wymagane doświadczenie
•wymagane chęci i motywacja do pracy

Zakres obowiązków:
•         Order picker
•         Magazyny GLS
•         Produkcja- różne stanowiska

Wszelkie formalności załatwiamy online. Zdobądź pracę nie wychodząc z domu!

Zadzwoń:
Dominika tel:  +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com
Martyna    tel.  +48 577 901 099 mail: pracuj@klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o KRAZ 18450.

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver Sp. z o.o.
ul. Gminna 131, 42-200 Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)