Dzisiaj jest: 25.4.2024, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Praca przy rozładunku produktów spożywczych- praca w Holandii !!!

Szczegóły ogłoszenia:
Lokalizacja- Tilburg
 Szukasz pracy? Już nie musisz! Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Oferujemy:
•    atrakcyjne wynagrodzenie
•    holenderska umowa o pracę na dłuższy okres
•    pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
•    terminowo wypłacane wynagrodzenie
•    dobre warunki pracy, miła atmosfera
•    indywidualne podejście do każdego kandydata

Zakres obowiązków:
•    noszenie worków z produktami (do 25 kg) - kakao, mak, przyprawy itp.
•    wrzucanie produktów do maszyn mieszających
•    obsługa maszyn
•    prace porządkowe tj. czyszczenie maszyn

Wymagania:
•    doświadczenie na produkcji / jako operator maszyn
•    doświadczenie/certyfikat heftruck/reachtruck- mile widziane
•    znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
•    gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem
„rozładunek – Holandia” -  oddzwonimy do Ciebie !!!

Kontakt:
Dominika tel. +48 570 901 033 mail:job@klaverteam.com
Magdalena tel. +48 577 901 944 mail: rekrutacja@klaverteam.com

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver Sp. z o.o.
cały kraj / Internet